Дні науки у спеціальності «Політологія»

Однією із традицій нашого університету є Дні науки, що зазвичай проходять у квітні. Це чудова нагода для студентів, магістрантів й аспірантів спеціальності «Політологія» підготувати виступи та поділитись своїми науковими здобутками.

Попри складні умови, цього року ми не відмовляємося від нашого традиційного заходу, адже, врешті-решт, саме традиції ‒ це те, що допомагає пережити важкі часи. Темою Днів науки назначено «Збройне насилля». Але, зважаючи на обставини сьогодення, ми с радістю вислухаємо та подискутуємо на інші теми, які здаються учасникам Днів науки цікавими й актуальними.

Долучайтесь до нашого заходу. Адже, це змога не тільки поділитися вашими науковими здобутками, а й зустрітися. А цього нам зараз дуже не вистачає. Дні науки будуть проходити на платформі Zoom.

Чекаємо на зустріч. Все буде Україна!

Ваше кафедра політології та правознавства.