«День стажера»

Директорат НН ІІМВСПН вітає всіх випускників, викладачів,студентів з найголовнішим святом нашого інституту – «Днем стажера».

Легендарний «Істфак» – один із найстаріший структурних підрозділів ЛНУ. Наш інститут – це по-справжньому культурний феномен, його випускники є носіями цікавих та неординарних традицій. Однією з таких традицій є святкування «Дня стажера». Чому це свято носить таку неординарну назву – окрема історія. Однак, «День стажера» – це і вечір зустрічі випускників, і день народження Інституту одночасно.

Шановні «істфаківці», ми дійсно жалкуємо, що через воєнну агресію Російської федерації проти України ви поки не маєте можливості побачити всі грані та відчути всі присмаки духу нашого інституту, зануритись у незабутню атмосферу істфаківських свят.

Отже, побажаємо усім нам мирного неба над головою, вірних друзів поруч, натхнення в усіх починаннях, виваження та терпіння. Зі святом!!!