Старобільськ тимчасово окуповано

Шановні студенти, викладачі, співробітники Луганського національного університету імені Тараса Шевченка!

Унаслідок широкомасштабної війни Росії проти України, що розпочалася 24 лютого 2014 року і триває вже 20 днів поспіль, місто Старобільськ та будівлі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка тимчасово окуповані російсько-терористичними угрупуваннями.

Над будівлями університету окупанти підняли прапори терористичної організації «ЛНР» та незаконної освітньої структури «Луганский государственный педагогический университет».

Будьте обережні! Ці незаконні структури закликають переводитися студентів в так званий «педуниверситет».

Наголошуємо: дипломи так званої «ЛНР» не визнаються світом і навіть Російською Федерацією з 2014 року!

З березня 2022 року не визнаються і російські дипломи всім світом внаслідок вторгнення Росії в Україну!

Університет – це не стіни, а колектив студентів і викладачів! Тому не піддавайтеся злочинній пропаганді!

ЛНУ імені Тараса Шевченка працює в штатному режимі. Центр управління університетом тимчасово перенесено в центральну частину України на навчальні бази факультету іноземних мов та навчально-наукового інституту культури і мистецтв.

З 11.03.2022 року відновлено освітній процес в усіх структурних підрозділах університету за дистанційною формою навчання!

Будьте на зв’язку! За можливості виконуйте завдання на освітньому порталі або за допомогою інших дистанційних засобів!

Плануємо успішне завершення семестру та (або) навчання за освітнім ступенем бакалавра!

Усі випускники магістратури і бакалаврату отримають дипломи державного зразка, які визнаються на всіх континентах світу!

Зберігаємо Університет! Разом наближаємо ПЕРЕМОГУ!

НАША ОСВІТА – ГАРАНТІЯ ВАШОГО УСПІХУ!

Адміністрація ЛНУ імені Тараса Шевченка