Навчально-науковий інститут економіки та бізнесу продовжує освітній процес

Не зважаючи на воєнний стан та війну в Україні, в навчально-науковому інституті економіки та бізнесу активно відновлюється освітній процес.

Так, співробітниками директорату встановлено зв’язок зі здобувачами вищої освіти, проводиться щотижневий моніторинг місця та умов, в яких знаходяться студенти.

Освітній процес відбувається в дистанційному режимі з використанням різних платформ: освітній портал університету, Teams, Zoom, Telegram. Складено графік консультацій викладачами здобувачів вищої освіти. Викладачі велику увагу приділяють неформальній освіті та зарахуванню її результатів. Головна умова – безпека учасників освітнього процесу та комфортні умови для здобуття знань.

В режимі онлайн організовано роботу студентського самоврядування. Старости підтримують зв’язок зі здобувачами освіти, що дозволяє швидко вирішити поточні питання.  Для швидкої комунікації створено чати груп спеціальностей у Вайбері, Ватсап та Телеграм-канали.

Наразі створюються нові сторінки інституту в соціальних мережах.

Адміністрація навчально-наукового інституту економіки та бізнесу