Кафедра філософії та соціології поновила навчальну роботу зі студентами всіх курсів

Кафедра філософії та соціології, яка є випускаючою зі спеціальності «Соціологія», з 11 березня поновила навчальну роботу з студентами усіх курсів.

Відповідні методичні матеріали розміщено в системі Moodl. Для оперативної навчальної роботи особливо придатним виявився Телеграм. Він є особливо важливим для роботи зі студентами, які опинилися на тимчасово окупованих територій. Зараз там не працює український зв’язок. Телеграм дозволяє вирішувати  проблеми, які виникають внаслідок цих обставин.

За всіма навчальними дисциплінами, а також за практиками, створені групи, в яких відбувається спілкування викладачів і студентів.