Фаховий семінар

На базі кафедри педагогіки пройшов фаховий науковий семінар.

12 квітня на базі кафедри педагогіки пройшов науковий семінар про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів двох дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії. Рецензії на дисертаційне дослідження Янь Лі «Формування полікультурної компетентності майбутніх учителів музичного мистецтва у ЗВО України та Китаю» за спеціальністю 015 Професійна освіта (науковий керівник – докторка педагогічних наук, професорка Світлана Шехавцова) надали докторка педагогічних наук, професорка Людмила Сбітнєва та кандидатка педагогічних наук, доцентка Оксана Алексєєва; на дисертаційне дослідження Катерини Лященко «Формування інноваційної компетентності в процесі підготовки майбутнього вчителя початкових класів у педагогічному коледжі» за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки (науковий керівник – докторка педагогічних наук, професорка Світлана Шехавцова) – докторка педагогічних наук, професорка Марія Починкова та докторка педагогічних наук, професорка Світлана Бадер.

Навколо представлених досліджень розгорнулася жвава дискусія, наприкінці якої учасники фахового семінару підкреслили актуальність тем робот та висловили особисті позитивні відгуки. Усі присутні погодилися, що роботи відповідають вимогам до дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора філософії й одностайно проголосували за рекомендацію їх до захисту у разових вчених радах.

За матеріалами кафедри педагогіки НН ІПП