Зустріч з хорватським експертом з кібербезпеки

У ході проведення Днів науки – 2022 на факультеті іноземних мов відбулася зустріч здобувачів вищої освіти та викладачів із експерткою з питань національної безпеки пані Івоною Яржа (Ivona Jarza), яка представила на зустрічі досвід діяльності Загребського університету у цьому напрямку.

Теоретичним підґрунтям зустрічі слугував побіжний аналіз правових та інституційних механізмів забезпечення кібернетичної безпеки країнами Балтії та Східної Європи в умовах сучасних викликів і загроз міжнародній безпеці, поданий пані Яржа. Закордонна гостя також зосередила увагу на зростаючих масштабах інформаційного тероризму, кібератак, кіберзлочинності, агресивності зовнішньої політики рф, та ведення нею асиметричних війн. Підвищену зацікавленість учасників зустрічі викликали також представлені кібербезпекові стратегії Естонії, Литви, Хорватії, діяльність відповідальних органів, а також індивідуальні дії цих країн щодо зміцнення захисту кіберпростору регіону.

За інформацією факультету іноземних мов