Кафедра соціальної роботи

Кафедра соціальної роботи, яка є випускаючою для спеціальності «Соціальна робота», продовжує роботу у дистанційному режимі зі здобувачами освіти за допомогою освітнього порталу та каналів у telegram.

До освітнього процесу залучився 4 курс спеціальності, що щойно закінчив проектувально-менеджерську практику.

Навчальна робота кафедри за усіма освітніми рівнями організована за стабільним розкладом.

Викладачі кафедри працюють над програмою кваліфікаційного іспиту для першого освітнього рівня.

Одночасно з навчальною роботою, викладачі кафедри продовжують наукову роботу. Також проводиться підготовча робота з молодими дослідниками, що планують виступи на Днях науки.

Колектив кафедри та здобувачі освіти активно долучаються до волонтерської діяльності.