Квітневі семінари від Clarivate

Працівники бібліотеки й компанії Clarivate сподіваються, що завдяки мужності і стійкості наших ЗСУ ви у безпеці, хоча б відносній, і маєте можливість продовжувати наукову роботу.

Запрошуємо на вебінари Clarivate українською у квітні. Усі заходи безкоштовні, проходять у Webex, необхідна попередня реєстрація: перейдіть за посиланням, на сторінці, що відкрилася натисніть на слово Register та заповніть анкету. Передбачений сертифікат учасника за умови прослуховування більше 90% основного часу вебінару. Зважайте, що Webex не підтримує операційну систему ХР, врахуйте це при плануванні участі у вебінарі. Віримо, що завдяки героїчній роботі наших ЗСУ, ТерОборони волонтерів ми матимемо можливість провести всі заходи.


7 квітня 2022,
Тема: Хижацьки видання: розпізнати та уникнути

Тези: Публікація в хижацьких виданнях це втрата результатів, часу, грошей і найголовніше репутації. Протягом вебінару розглянемо основні типи хижацьких видань, на що варто звернути увагу при доборі видання, як перевірити індексацію видання у, наприклад, Web of Science Core Collection. Відповіді на запитання, поставлені під час реєстрації

Реєстрація

10:15–11:15  https://bit.ly/3KTamwt

16:15–17:15  https://bit.ly/33cT5Op


12 квітня 2022,
Тема: EndNote: оформлення бібліографії статті за форматом журналу

Тези: Які формати оформлення списків літератури є? Яким форматом оформити список літератури у вибраному виданні? Де його знайти? Що таке референс-менеджери? Як настроїти роботу EndNote? Як створити та наповнювати колекцію? Чи можна додати інформацію про статтю? Використання Cite While You Write™. Відповіді на запитання, поставлені під час реєстрації

Реєстрація

10:15–11:15  https://bit.ly/3qdj2Gb

16:15–17:15  https://bit.ly/3wkoN8P


14 квітня 2022,
Тема: Авторські профілі науковця

Тези: Складнощі при пошуку робіт певного автора. Показники що застосовуються для оцінки наукового доробку автора зокрема у Web of Science Core Collection  (кількість статей,  цитувань, h-index (індекс Гірша), beamplot. Підготовка звітів про публікаційну діяльність для науковця, відділу, установи. Порівняння функції і можливості авторських ідентифікаторів. Створення наповнення, застосування Publons|ResearcherID,  ORCID, ResearchGate, Google Scholar.  Відповіді на запитання, поставлені під час реєстрації

Реєстрація

10:15–11:15  https://bit.ly/36fp95Q


26 квітня 2022,
Тема: Research Smarter: Рішення Clarivate для позиціонування ВНЗ у GRAS рейтингу

Тези: Нова класифікація для Global Ranking of Academic Subjects (GRAS) під назвою Shanghai GRAS тепер доступна в InCites Benchmarking & Analytics. Ця нова класифікація заснована на відображенні категорій Web of Science для 54 навчальних предметів відповідно до методології GRAS. Приєднуйтесь до сесії, щоб дізнатися більше про те, як рішення, дані та послуги Clarivate можна використовувати для підтримки вашої стратегії підвищення рейтингу університетів.

Реєстрація

10:15–11:15  https://bit.ly/3IsKLJ1


28  квітня 2022,
Тема: Research Smarter: Як використовувати ресурси Clarivate для формування бібліотечних колекцій

Тези: Управління бібліотечними фондами є постійним але мінливим процесом. Приєднуйтесь до цього вебінару, щоб бути в курсі новин і дізнаватися, як інструменти Web of Science,  в тому числі Master Journal List, Journal Citation Reports і InCites, можуть допомогти вам керувати своїми колекціями та визначати найефективніші журнали для вашої установи.

Реєстрація

10:15–11:15  https://bit.ly/3InqlkE

Нагадуємо, що компанія Clarivate припинила свою діяльність у рф. Повідомлення про припинення комерційної діяльності Clarivate у російській федерації.