День абітурієнта

Наразі, коли в нашій країні триває повномасштабна війна з росією, до нас, від наших майбутніх абітурієнтів, надходить багато запитань щодо до того, як буде проходити вступна кампанія та чи будуть проводити у цьому році вступні іспити. Аби допомогти вступникам-2022, 9 квітня о 10.00 Луганський національний університет імені Тараса Шевченка запрошує усіх охочих на День АБІТУРІЄНТА ОНЛАЙН!

Під час зустрічі адміністрація університету, директори структурних підрозділів та представники приймальної комісії нададуть відповіді на усі питання щодо майбутньої вступної кампанії, особливостей та процедури вступу на навчання до нашого закладу вищої освіти.

Для отримання доступу до онлайн-трансляції на платформі Google Meet необхідно ЛИШЕ перейти за посиланням http://meet.google.com/nto-rkrr-ygv.

Долучайтеся! Це дуже зручно, адже не виходячи з дому або перебуваючи у безпечному місці чи укритті, Ви отримаєте ґрунтовні відповіді на всі запитання, що стосуються Вашого особистого вступу у цей непростий час!