Освітній процес в НН ІФМІТ

Шановні здобувачі вищої освіти, навчально-науковий інститут фізики, математики та інформаційних технологій продовжує свою роботу: здійснює навчання з використанням дистанційних технологій.

Уся інформація про перебіг освітнього процесу, зокрема, оголошення, графіки занять, консультацій, матеріали й завдання з усіх освітніх компонентів розміщені на освітньому порталі ЛНУ імені Тараса Шевченка – Digital Office:

для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання

для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти денної та заочної форми навчання

для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти заочної форми навчання

Головним каналом спілкування залишається загальноінститутська група в Telegram, з питань щодо підключення до групи звертайтесь до Володимира Матієвського (mvv7mvv@gmail.com +380663297917 Telegram).

Також користуємось платформою Microsoft Teams, електронною поштою, спілкуємося через соціальні мережі Facebook.

Можете здійснювати індивідуальне планування навчальної роботи відповідно до умов, у яких ви перебуваєте, обираючи доступні засоби. Поряд з традиційними формами навчання використовуйте й можливості неформальної освіти, результати якої будуть ураховані під час оцінювання за наявності підтверджень. Перелік основних сайтів із неформальної освіти буде надано у наступних оголошеннях.

Бережіть себе та близьких. Усе буде добре.

З повагою, директорат НН ІФМІТ