Кафедра філософії та соціології продовжує працювати в дистанційному режимі

Кафедра філософії та соціології, яка є випускаючою зі спеціальності «Соціологія», продовжує працювати в дистанційному режимі.

Встановлені контакти зі студентами. Робота організована за стабільним розкладом. Щоденно передбачено дві – три пари занять.

Спілкування викладачів і студентів відбувається за допомогою платформи Moodle та з використанням месенджера Telegram. Останній є найбільш дієвим для спілкування з студентами, які опинилися під окупацією.

Лекційні заняття за деякими предметами будуть завершуватися наступного тижня. Це стосується «Історії світової соціології» на 2 курсі спеціальності «Соціологія». Така ж ситуація з курсом «Соціологія прикордоння» Студенти через тиждень будуть опрацьовувати теми семінарських занять, а потім їх очікують модульні роботи.