Публікації у Web of Science

Незважаючи на скрутні умови наукової діяльності, пов’язані з військовою агресією ворога, що призвела до повномасштабної війни на всій території нашої держави і, як наслідок, чергової вимушеної евакуації ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» до м. Полтави, викладачі закладу вищої освіти наполегливо розвивають свої наукові вподобання на міжнародному рівні.

Так, протягом лютого-березня 2022 року було успішно опубліковано дві статті кандидата наук із соціальних комунікацій, доцента кафедри журналістики та видавничої справи, гаранта ОП «Журналістика» в журналах, індексованих у наукометричній базі Wab of Science – «Ad Alta: Journal of Interdisciplinary Research» (Чехія) та «International Journal of Computer Science and Network Security» (Південна Корея). Перша із них – Information Policy As An Element Of EnforcingThe State`s Information Security – присвячена аналізу державної інформаційної політики та безпеки, які є надзвичайно важливими умовами регламентації порядку здійснення сучасної інформаційної діяльності; друга – Application Of Information Technologies In Network Mass Communication Media – стосується аналізу новітніх інформаційно-комунікаційних технологій в мережевих ЗМІ. Обидві розвідки є актуальними в сучасному медіазнавстві, в умовах глобальної інформаційної війни, яка сьогодні стала однією з найнебезпечніших видів зброї масового знищення.

Бажаємо авторці подальшого наукового зростання й утвердження в міжнародному науковому просторі.

За матеріалами кафедри журналістики та видавничої справи