Робота в дистанційному режимі триває

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин працює у дистанційному режимі.

Найбільш ефективно навчальна діяльність відбувається в середовищі месенджера Telegram, де створені групи з кожної дисципліни згідно з розкладом. Щодо платформи Moodle, на жаль, не всі учасники навчального процесу сьогодні мають доступ до неї, отже, наявні певні обмеження.

З тими студентами, які не мають постійного доступу до мережі Інтернет, проводяться індивідуальні консультації телефоном або електронною поштою. Усі студенти і викладачі працюють і знаходяться на зв’язку, хоча дехто зазнає труднощів через важкі обставини.

Майже завершено викладання курсу «Історія країн Азії та Африки в Середні віки». Викладання інших курсів ведеться згідно з навчальним планом та розкладом.

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин