Онлайн зустріч

Нещодавно директорат навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук провів онлайн зустріч за допомогою платформи Google-Meet зі здобувачами освіти всіх курсів та студентським активом.

Директор інституту Антон Бадер зазначив, що університет продовжує свою роботу, незважаючі на ситуацію в країні стипендії виплачуються. Центр управління та адміністрація розташувався в м. Полтава. Підкреслив, що головне зараз життя і здоров’я кожного студента.

Заступник директора з навчальної роботи Юлія Нужна наголосила, що вступні іспити до магістратури (ЄВІ) будуть скасовані і кожен випускник цього року та минулих років може вступити до магістратури.

Студенти задавали актуальні, хвилюючі їх питання до адміністрації інституту і отримали  на них відповіді.