Участь у роботі науково-практичної конференції

Завідувач кафедри історії України Олександр Набока взяв участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції он-лайн.

У межах відзначення Днів науки Луганського національного університету імені Тараса Шевченка та програми розвитку наукового співробітництва із Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького, завідувач кафедри історії України, доктор історичних наук Олександр Набока прийняв посильну участь у роботі он-лайн Всеукраїнської науково-практичної конференції «Археологічні дослідження на Черкащщині останніх років: підсумки та перспективи».

Серед питань, які викликали найбільше зацікавлення – археологічне вивчення багатошарового об’єкту Івківці, де на думку відомого дослідника Юрія Башкатова, на початку перших сторіч йшов активний діалог між ранішньо-слов’янською, сарматською та пізньо-римською культурою.

Кафедра історії України і надалі планує брати участь у подібних наукових заходах, залучаючи співробітників та студентів.