Засідання кафедри дизайну НН ІТОТТ

8 квітня професорського-викладацький склад кафедри дизайну провів зустріч в онлайн-форматі на платформі Google-Meet.

Під час засідання розглянули актуальні питання організації освітнього процесу у дистанційному форматі, узагальнили інформацію, щодо комунікації едвайзерів та викладачів зі здобувачами вищої освіти всіх рівнів підготовки.

Завідувачка кафедри доповіла про перебіг організації конференції «Формула творчості : Теорія та методика мистецької освіти» в рамках проведення Днів науки,  яка відбудеться 27 квітня.

Визначили форми та особливості організації атестації здобувачів вищої освіти 4 року навчання за ОП «Графічний дизайн», ОП «Дизайн середовища» й «Дизайн зачіски та мистецтво візажу». Проведено зміни з виконання кваліфікаційних та творчих робіт на форму атестації у вигляді державних іспитів.

Наприкінці зустрічі викладачі кафедри узгодили єдину позицію, щодо індивідуального та диференційованого підходу до здобувачів вищої освіти стосовно виконання навчальних завдань.