Кафедра філософії та соціології продовжила дистанційні заняття

Кафедра філософії та соціології поточного тижня продовжила дистанційні заняття зі студентами спеціальності «Соціологія».

Найбільш оперативний режим роботи забезпечують групи в Telegram. Більш довготривала комунікація здійснюється через платформу Moodle, але стосовно неї виникли певні обмеження на тимчасово окупованих територіях. Їх доводиться обходити через дублювання іншими засобами зв’язку.

На цьому тижні були завершені лекційні курси з «Теоретичної соціології» на 1-му курсі. Також завершено лекційний курс з Історії соціології на цьому курсі. Названий курс читається три семестри. Студенти першого курсу прослухали лекції з протосоціології. Студенти другого курсу завершили в лекційному режимі вивчати курс «Історія всесвітньої соціології». Вони завершили вивчення цього відтинку історії соціології початком ХХ ст. Далі на наступних курсах вони засвоять історію соціології ХХ ст.

Студенти-соціологи продовжать вивчати названі курси в лекційному режимі і будуть писати модульні роботи.