Участь у майстер-класі «Перша допомога»

Викладачі та співробітники ЛНУ імені Тараса Шевченка взяли участь у майстер-класі «Перша допомога».

В рамках проєкту «Центр освіти дорослих – середовище особистісного та професійного розвитку» ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та Полтавська обласна організація Червоного Хреста провели у м. Полтава майстер-клас «Перша допомога». Участь у заході взяли і викладачі нашого університету.

Надання своєчасної та правильної першої медичної допомоги може врятувати потерпілого від смерті і допомогти йому швидше відновитись. Тому важливо, щоб якнайбільше людей могли надавати першу медичну допомогу. До речі, цьому і раніше, до війни, вчилися у м. Старобільськ викладачі, співробітники та студенти нашого університету.

Під час майстер-класу присутні отримали значення щодо первинної допомоги при інсульті,  інфаркті, діабетичній комі, епілепсії. Здобули навички щодо непрямого масажу серця, накладання джгутів, зупинці кровотечі, транспортування поранених або хворих, надання первинної допомоги немовлятам.

По закінченню заходу усі учасники отримали сертифікати.

Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка