Велике інтерв’ю з історії Луганщини популярному каналу

Попри складні умови військового конфлікту та вимушеної евакуації, досить успішною залишається краєзнавча робота кафедри історії України.

Важливим проміжним результатом системного вивчення історії Луганського краю, яке проводилося співробітниками та студентами кафедри протягом останніх років, стало велике розгорнуте інтерв’ю доктора історичних наук, завідувача кафедри історії України Олександра Вікторовича Набоки, авторові популярної програми «Антиподи» Сергію Іванову, яка регулярно виходить на ютуб-каналі «Ісландія». Розмова була цілком присвячена різним аспектам історії Луганщини, починаючи від епохи каменю і закінчуючи модерними часами. Детально розглянуті такі актуальні сьогодні питання як: українське освоєння краю, значення українського населення у його системному та повноцінному освоєнні ще до приходу сюди імперської Росії. Детально з інтерв’ю можна ознайомитися за посиланням: