У ННІІМВСПН відбулось засідання Вченої ради інституту.

Не зважаючи на важкі часи та військові дії на території нашої країни 30 березня 2022 року у ННІІМВСПН відбулось засідання Вченої ради інституту.

Директор інституту Антон Бадер розповів про діяльність університету в умовах військового стану. Було заплановано розпочати активну підготовку до проведення Днів науки в режимі онлайн та за допомогою різноманітних програм.

Запропоновано зміну в 2021–2022 н.р. форми атестації здобувачів першого (бакалаврського) рівня освіти спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» із захисту кваліфікаційної роботи на атестаційний екзамен відповідно до листа МОН № 1/3417-22 від 10 березня 2022 р.

У “Різне” обговорювалися важливі та актуальні питання, які виникали у викладачів та здобувачів освіти, котрі вирішувалися по мірі можливостей.