Тематична онлайн зустріч на ФПН

Наукова робота викладачів факультету природничих наук є одним із важливих аспектів їх діяльності. І незважаючи на такі складні часи, викладачі продовжують займатися науково-дослідною роботою, підвищуючи цим свій науковий рівень.

На цьому тижні, за пропозицією факультету природничих наук, було проведено тематичну онлайн зустріч викладачів факультету з проректором з науково-педагогічної роботи Анатолієм Жучком. Темою зустрічі стало питання: «Як опублікувати статтю у Scopus-виданні з природничих наук?».

Під час зустрічі Анатолій Жучок представив презентацію у якій наглядно показав основні кроки розміщення та публікації статті у Scopus-виданні саме з природничих наук. Доповідачем також було надано приклади пошуку та розкрито детальну схему подання публікацій за сучасними умовами.

Викладачі проявили зацікавленість та взяли участь в обговоренні представленого матеріалу.

Наприкінці зустрічі учасники щиро подякували проректору і висловили сподівання на продовження співпраці з даного напрямку.

Бажаємо всім міцного здоров’я! Віримо в нашу перемогу!

За інформацією факультету природничих наук