День ІПП

День навчально-наукового інституту педагогіки і психології

Сьогодні навчально-науковий інститут педагогіки і психології відзначає 47 річницю з Дня народження. Історія розвитку інституту педагогіки і психології – це історія здобутків, досягнень та інновацій. Інститут був створений у 1975 році як факультет підготовки вчителів початкових класів з однією спеціальністю – «Педагогіка і методика початкового навчання». Однак одна з провідних на сьогоднішній день кафедр інституту – кафедра педагогіки – була створена ще в 1923 році, коли університет був Донецьким інститутом народної освіти.

Протягом 1990-х та початку 2000-х років у зв’язку з відкриттям нових спеціальностей факультет підготовки початкових класів став стрімко розвиватися. Спочатку він переріс у педагогічний, потім психолого-педагогічний факультет. У 2009 році став інститутом педагогіки і психології. І, нарешті, в 2017 році – навчально-науковим інститутом педагогіки і психології.

На сьогоднішній день навчально-науковий інститут педагогіки і психології – один з найбільших підрозділів університету, який здійснює підготовку здобувачів вищої освіти за спеціальностями:

перший (бакалаврський) рівень вищої освіти:

012 Дошкільна освіта;

013 Початкова освіта;

016 Спеціальна освіта;

053 Психологія;

231 Соціальна робота.

другий (магістерський) рівень вищої освіти:

011 Освітні, педагогічні науки.

012 Дошкільна освіта;

013 Початкова освіта;

016 Спеціальна освіта;

053 Психологія;

231 Соціальна робота.

третій (освітньо-науковий) рівень вищої освіти – доктор філософії (PhD):

011 Освітні, педагогічні науки

015 Професійна освіта (за спеціалізаціями)

231 Соціальна робота

науковий рівень вищої освіти – доктор наук:

011 Освітні, педагогічні науки

015 Професійна освіта (за спеціалізаціями)

231 Соціальна робота.

Дорогі випускники, здобувачі вищої освіти, вступники, викладачі, співробітники, освітяни, захисники України!

Бажаємо всім вам міцного здоров’я, великих перспектив, оптимізму, віри, плідної і творчої праці. Ми витримаємо всі виклики і ще більше зміцніємо! Нехай результати вашої праці радують і надихають на нові звершення, а всі ваші креативні, інноваційні та неперевершені ідеї втілюються у життя!

ПАМʼЯТАЙТЕ, МИ ЗАВЖДИ ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС!

Facebook: http://surl.li/bnoek

Instagram: http://surl.li/bnoef