Освітній процес на кафедрі соціальної педагогіки

На кафедрі соціальної педагогіки освітній процес здійснюється за допомогою використання різних засобів дистанційного навчання і зв’язку.

Здобувачі вищої освіти активно залучаються до наукової і волонтерської роботи. Першочерговим завданням на сьогодні є збереження психологічного здоров’я кожного учасника освітнього процесу.

Звісно, кожному з нас хочеться живого спілкування, повноцінного навчання в аудиторіях нашого улюбленого та рідного університету. Але…24 лютого 2022 року росія напала на Україну… Кожен українець сьогодні проживає не тільки воєнні дії на території нашої держави, але й справжню війну всередині себе: зі страхом, біллю, панікою, провиною, що вижив, а хтось ні, почуттям безпорадності, безвихіддю… Болить усім, у кого є серце!

Наразі головне гасло соціальної роботи: «Допомога заради самодопомоги». Ми всі разом! Завжди на зв’язку!

Віримо у Перемогу! Вона незабаром!

Віримо у життя! Віримо у майбутнє!

Любимо Україну!