Засідання Вченої ради навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму

21 березня в навчально-науковому інституті торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму відбулося планове засідання в on-line режимі.

На засіданні були присутні в.о. директора інституту, заступник директора з навчальної роботи, завідувачі кафедр інституту та інші члени ради.

В.о. директора інституту Едуард Потапенко розпочав нараду з роз’яснення особливостей організації освітнього процесу в умовах воєнного стану, наголосив на тому, щоб викладачі ознайомились з Наказом «Про запровадження дистанційної роботи» і підписали листи ознайомлення. Обговорили питання видачі дипломів, розселення студентів у разі потреби та інші першочергові задачі.

Едуард Потапенко доручив завідувачам кафедр провести збір інформації щодо ситуації в їхніх підрозділах, налагодити комунікацію між науково-педагогічними працівниками, дізнатися місця перебування співробітників і студентів.