Освітні платформи для студентів

Шановні учасники освітнього процесу! ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»  відновив і продовжує освітній процес в умовах воєнного стану.

З 11 березня 2022 року Університет та всі його відокремлені підрозділи (Старобільський фаховий коледж, Кадіївський педагогічний фаховий коледж, Лисичанський педагогічний фаховий коледж, Брянківський фаховий коледж, Рубіжанський фаховий коледж, Регіональний центр професійної освіти) продовжує освітній процес з використанням різних засобів дистанційного (змішаного) навчання (освітнього порталу університету, платформ (Microsoft Teams, ZOOM, Classroom та ін.), груп та каналів у Viber, WhatsApp, Telegram тощо).

Також в Україні створено багато електронних освітніх платформ, на яких можна обрати курси, лекції, корисні сторінки:

• Prometheus,
  • Coursera,
  • «Дія. Цифрова освіта»,
  • ВУМ on-line,
  • Студія онлайн-освіти
  • EdEra,
  • WiseCow,
  • Duolingo,
  • Є-мова,
  • LearnLifelong,
  • Coursera,
  • EdX та ін.

На цих платформах можна пройти різні курси та отримати сертифікати, які будуть зараховані як результати навчання з окремих освітніх компонентів (навчальних дисциплін) за умови відповідності назвам і змісту.

Університет робить усе можливе для того, щоб Ви отримали якісну освіту та дипломи державного зразка, які визнаються на всіх континентах світу.

НАША ОСВІТА – ЦЕ ГАРАНТІЯ ВАШОГО УСПІХУ!!!