Планове засідання на кафедрі туризму, готельної і ресторанної справи

11 квітня на кафедрі туризму, готельної і ресторанної справи НН ІТОТТ відбулося проведення планового засідання в онлайн-режимі за допомогою платформи «Skype».

На порядок денний були винесенні такі питання:

1. Організація щорічних Днів науки.
  2. Стан перебігу освітнього процесу за дистанційними технологіями.
  3. Виховна робота едвайзерів зі здобувачами освіти.

Особливу увагу викладачі приділили профорієнтаційній роботі.

На кафедрі туризму, готельної і ресторанної справи НН ІТОТТ належним чином налагоджено комунікацію викладачів і здобувачів освіти, а навчальний, виховний та науково-дослідний процеси продовжуються згідно планів; відбувається забезпечення здобувачів освіти навчальними матеріалами зі своїх дисциплін, надання групової та індивідуальної консультації, методичних порад щодо виконання завдань, здійснюється перевірка та оцінювання.

Засідання кафедри пройшло дуже активно. У підсумку було означено шляхи успішного вирішення поставлених питань, визначені нові завдання до виконання викладачами і здобувачами вищої освіти кафедри.

Кафедра туризму, готельної і ресторанної справи